تبلیغات
بوچوک! - بولوتوس کبیر وارد می‌شود!-مشخصات نقش مهران مدیری در قهوه تلخ

بزرگترین سایت سرگرمی تفریحی  www.m0ri.com

جهت خواندن به (ادامه مطلب) مراجعه کنید…

 

گر می‌شود ستاره کمدی ایران پشت دوربین سریالی باشد و انتظار حضورش جلوی دوربین را نکشید؟ سرانجام فردا با توزیع سری هفتم مجموعه قهوه تلخ از قسمت بیستم مهران مدیری در نقش بولوتوس کبیر وارد داستان می‌شود. تاجر شیاد یونانی که سعی در فریب درباریان دارد.

بولوتوس کبیر کیست‌؟

او یک شوالیه است! البته بیشتر خودش دوست دارد که خود را شوالیه معرفی کند. بلوتوس یک شارلاتان است که به خاطر دست‌یابی به ثروت و قدرت شاه خود را عاشق لعبت‌الملوک نشان می‌دهد. نیما زند با شناختی که به تاریخ دارد، سعی می‌کند تا جهانگیر شاه و لعبت‌الملوک را از شیاد بودن این آدم باخبر کند. هرچقدر برای آن‌ها دلیل و استناد تاریخی می‌آورد که یک شوالیه چنین لباس‌هایی نمی‌پوشد و در چنین زمانی نمی‌تواند باشد، به گوش خاندان شاه دولو نمی‌رود. حضور بلوتوس و دروغ‌های او می‌شود سرچشمه سریال قهوه تلخ.

با توجه به حضور درجه یک مدیری در سریال‌های گذشته خودش انتظار می‌رود با ورود بولتوس کبیر به قهوه تلخ این مجموعه وارد فاز جدیدی از جذب مخاطب بشود.
برچسب ها: بلوتوث، بلوتوس، بلوتوس رد قهوه تلخ، بلوتوس کبیر در قهوه تلخ، دانلود قسمت 20 قهوه تلخ، شوالیه در قهوه تلخ، قهوه تلخ 20، مجموعه هفت قهوه تلخ، مهران مدیری، مهران مدیری در قهوه تلخ، نقش بلوتوس، ورود مهران مدیری به قهوه تلخ،
ارسال توسط دی وی دی فروش
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin