تبلیغات
بوچوک! - نکاتی در مورد لاتاری سال ۲۰۱۱

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 9 آبان 1389

سرگرمی تفریحی موری.کام ||| Www.m0ri.Com

هر قاره ای سهمیه مشخصی دارد و حداکثر سهمیه متولدین هر کشور از آن قاره ،فقط هفت درصد سهمیه کل آن قاره است که هر سال متغیر است. (توجه : سهمیه ایران برای سال ۲۰۱۱ معادل ۱۶۶۸ نفر میباشد که رتبه ۴  در جذب مهاجر را دارا میباشد)

جهت خواندن به (ادامه مطلب) مراجعه کنید…


اختصاص گرین کارت به برنده ها هم بستگی دارد به تعداد افرادی که در هر پرونده ی برنده شده وجود دارند: مثلا اگر یکنفر اسمش در لاتاری برنده شده و مجرد و بدون فرزند است: فقط یک گرین کارت حساب میشود. اما اگر او مثلا همسر و دو  فرزند وابسته  دارد چهار گرین کارت از سهمیه آن کشور حساب می شود  همینطور الی آخر ، تا اینکه کل حداکثر سهمیه متولدین آن کشور تمام شود. بهمین دلیل است که شماره پرونده درج شده در بالای نامه ارسالی به برنده ها ،  اهمیت دارد و اولویت رسیدگی به پرونده را نشان می دهد .
در این مرحله، ابتدا برای کسانی که نامشان انتخاب شده ، نامه و پکیج مخصوصی ارسال و از آنها درخواست میشود که با در دست داشتن حداقل مدرک دیپلم دبیرستانی  یا معادل امریکایی آن (و یا اگر دیپلم ندارید باید مدرکی که نشان دهنده سابقه کار در پنج سال اخیر در شغلی که نیار به دو سال آموزش داشته باشد) ، انجام آزمایشات پزشکی، کسب برگه عدم سو سابقه از پلیس محل اقامت ( پلیس ایران را قبول ندارند و خودشان اینکار را انجام می دهند)، و سایر مدارک هویتی و  مدارک مالی/بانکی و غیره، به نزدیکترین سفارت یا کنسولگری امریکا برای انجام مصاحبه مراجعه کنند. مصاحبه صرفا جنبه تشریفاتی دارد اما نهایتا نظر مصاحبه کننده  در رد یا پذیرش متقاضی بسیار مهم است.
ضمنا  رقم های آخر شماره پرونده متقاضی، که در بالای نامه قبولی لاتاری اش نوشته شده هم بسیار اهمیت دارد و نشاندهنده اولویت بررسی پرونده اوست. هرچه که این شماره کوچکتر باشد شانس بررسی نهایی متقاضی بیشتر  و زودتر است.  برنده هایی که برایشان نامه ارسال شده فقط تا September 30, 2009 فرصت داشتند که تمام کارهای مصاحبه و غیره را انجام و حداکثر تا این تاریخ وارد امریکا بشوند. همسر و فرزندان وابسته او ( فرزندان مجرد زیر ۲۱  ساله ) هم حداکثر تا این تاریخ  می توانند به او ملحق شوند. اگر متقاضی (برنده) بعد از شرکت در لاتاری ازدواج کرده باشد همسرش می تواند با پر کردن فرمی بنام  follow-to-join  به او در امریکا ملحق شود.

www.dvlottery.state.gov

برچسب ها: dvlottery.state.gov، Lottery، www.dvlottery.state.gov، آخرین مهلت ثبت نام Lottery، آخرین مهلت ثبت نام لاتاری، آخرین مهلت ثبت نام لاتاری آمریکا، آغاز ثبت نام لاتاری، آغاز ثبت نام لاتاری آمریکا، تمدید مهلت ثبت نام لاتاری آمریکا، توضیحات و ثبت نام لاتاری، ثبت نام Lottery، ثبت نام برای ویزا گرفتن آمریکا، ثبت نام در لاتاری گرین کارت امریکا، ثبت نام لاتاری، ثبت نام لاتاری آمریکا، ثبت نام ویزاری آمریکا، سایت Lottery، سایت Lottery آمریکا، سایت رسمی Lottery آمریکا، سایت رسمی لاتاری، سایت رسمی لاتاری آمریکا، سایت رسمی و ثبت نام لاتاری، سایت لاتاری، سایت لاتاری آمریکا، سایت لاتاری چیست ؟، سوالات متداول در مورد لاتاری و گرین كارت آمریكا، قرعه کشی Lottery، قرعه کشی لاتاری، لاتاری، لاتاری آمریکا، لاتاری چیست ؟، نکاتی در مورد لاتاری، پایان وقت ثبت نام لاتاری،
ارسال توسط دی وی دی فروش
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin